Wigilia Szkolna i Jasełka. 2022

Jest taka noc, na którą człowiek czeka  i za którą tęskni.

Jest taki wyjątkowy wieczór w roku,

gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole,

Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść…

Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia…

To noc wyjątkowa… Jedyna… Niepowtarzalna…

Noc Bożego Narodzenia…  

 

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły 

W imieniu dyrekcji z okazji  zbliżających się  Świąt  Bożego Narodzenia pragniemy  złożyć najserdeczniejsze życzenia przeżywania tego wyjątkowego czasu w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.

Niech będą one czasem spędzonym w gronie rodzinnym, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a wigilijne światło niech da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia na  nadchodzący Nowy Rok 2023. Niech  będzie czasem pokoju, serdeczności i międzyludzkiej życzliwości. Życzymy wszelkiej pomyślności, twórczego zapału w realizacji nowych planów i wyzwań, aby te przynosiły zadowolenie i satysfakcję.  

W dniu 22 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka i program muzyczny z udziałem  uczniów naszej szkoły. Część artystyczna została przygotowana przez nauczycieli: Panią Monikę Cichomską, Panią Agnieszkę Stelmasiak, Panią Katarzynę Środę i Ks. Damiana Sochackiego.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia świątecznej atmosfery w Zespole Szkół Katolickich.

ZSK w Sieradzu

« z 3 »