SKS – Informacja

W związku z ROZPORZĄDZENIEM RADY MINISTRÓW z dnia 2 maja 2020 r. (http://dziennikustaw.gov.pl/D2020000079201.pdf) w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od poniedziałku 11 maja 2020 r. zostaje wznowiona możliwość prowadzenia zajęć w ramach Programu Szkolny Klub Sportowy.
Z uwagi na obowiązujący stan epidemii COVID-19, organizacja zajęć prowadzonych w ramach Programu Szkolny Klub Sportowy musi uwzględniać wszelkie zalecenia i instrukcje wydawane przez uprawnione w tym zakresie organy. Zasady udostępnienia boisk dla ćwiczących reguluje ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 2 maja 2020 r., zgodnie z którym dopuszcza się prowadzenie zajęć:
– na stadionach sportowych, boiskach (w tym szkolnych, wielofunkcyjnych, typu Orlik), przy wykorzystaniu infrastruktury zewnętrznej do uprawiania sportów motorowych i lotniczych, na otwartych strzelnicach, skoczniach narciarskich, otwartych torach łuczniczych, otwartych torach wrotkarskich, otwartych torach rolkowych, otwartych skateparkach, otwartych torach gokartowych oraz otwartych torach kolarskich (w tym do kolarstwa górskiego), na tych obiektach może przebywać w tym samym czasie nie więcej niż 6 osób i 1 trener korzystających z tych obiektów, z wyłączeniem ich obsługi,

W związku z tym od czwartku 14 maja w naszej szkole ruszamy z SKS dla grupy szkoły podstawowej i liceum.

Po więcej informacji prosimy zgłaszać się do p. Grzegorza Andryszczaka.