Serdecznie zapraszamy Rodziców Uczniów kl. I Katolickiej Szkoły Podstawowej na spotkanie organizacyjnie z wychowawcą, które odbędzie się w dniu 26.08.2025r. o godzinie 16.30.
Ponadto chcielibyśmy poinformować wszystkich innych Rodziców, że istnieje jeszcze możliwość zapisania dziecka do naszej szkoły, której zdecydowanym atutem są mało liczne klasy, co pozwala na indywidualne podejście do każdego ucznia.
Serdecznie zapraszamy uczniów, którzy chcieliby jeszcze dołączyć do nowych pierwszoklasistów Katolickiej Szkoły Podstawowej.
Dyrekcja ZSK w Sieradzu
