Przywitanie Ks. Dyrektora Michała Styczyńskiego. 06.07.2025

W niedzielę, 6 lipca 2025 roku, nasza wspólnota szkolna i parafialna przeżywała wyjątkowe i uroczyste wydarzenie. Tego dnia, podczas Mszy Świętej, przywitaliśmy  Ks. Dyrektora Michała Styczyńskiego oraz nowego wikariusza – Ks. Mariusza Smolińskiego, którzy z woli Księdza Biskupa rozpoczęli swoją posługę duszpasterską w naszej parafii.

Z radością i wdzięcznością witamy w naszej wspólnocie szkolnej nowego Księdza Dyrektora, Michała Styczyńskiego. Z pełnym szacunkiem i nadzieją na owocną współpracę, otwieramy przed Księdzem drzwi naszej szkoły, gotowi do wspólnego budowania środowiska, które sprzyja nie tylko nauce, ale i duchowemu rozwojowi.

Życzymy Księdzu Dyrektorowi wielu sukcesów w pracy z młodzieżą oraz wszelkich łask Bożych na każdy dzień. Mamy nadzieję, że wspólnie stworzymy miejsce, w którym będzie panowała atmosfera wzajemnego szacunku, zrozumienia i wsparcia.

Witamy serdecznie i z nadzieją na owocną współpracę!

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Pracownicy Zespołu Szkół Katolickich w Sieradzu.