Wigilia Szkolna, Życzenia Bożonarodzeniowe 2023

Drodzy Uczniowie, Rodzice, Nauczyciele oraz pracownicy naszej szkoły 

W imieniu dyrekcji z okazji  zbliżających się  Świąt  Bożego Narodzenia pragniemy  złożyć najserdeczniejsze życzenia przeżywania tego wyjątkowego czasu w zdrowiu, radości i ciepłej rodzinnej atmosferze.

Niech będą one czasem spędzonym w gronie rodzinnym, bez pośpiechu, trosk i zmartwień, a wigilijne światło niech da wszystkim poczucie bezpieczeństwa i pozwoli z optymizmem spojrzeć w przyszłość.

Proszę przyjąć najserdeczniejsze życzenia na  nadchodzący Nowy Rok 2024. Niech  będzie czasem pokoju, serdeczności i międzyludzkiej życzliwości. Życzymy wszelkiej pomyślności, twórczego zapału w realizacji nowych planów i wyzwań, aby te przynosiły zadowolenie i satysfakcję.  

W dniu 22 grudnia w naszej szkole odbyły się Jasełka i program muzyczny z udziałem uczniów naszej szkoły. Część artystyczna została przygotowana przez nauczycieli: Panią Małgorzatę Wawrowską, Ks. Damiana Sochackiego i Panią Agnieszkę Stelmasiak.

Nad dekoracjami czuwała Pani Izabela Modrzejewska.

Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia świątecznej atmosfery w Zespole Szkół Katolickich.

Dyrekcja ZSK

« z 4 »