Spotkanie Informacyjne dla rodziców klas pierwszych KSP – 11 sierpnia godz. 17.00

!!! Katolicka Szkoła Podstawowa Rekrutuje !!!
11 sierpnia o godzinie 17.00 w naszej szkole odbędzie się spotkanie informacyjne dla rodziców uczniów klasy pierwszej KSP. Rodziców, którzy nie zdecydowały się jeszcze na wybór szkoły podstawowej dla swojej pociechy zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą:

#szkoła #podstawowa
Drodzy Rodzice, Uczniowie.
W życiu Waszym i Waszego dziecka niebawem rozpocznie się kolejny, jakże ważny etap – rozpoczęcie nauki w klasie pierwszej szkoły podstawowej. Stajecie Państwo przed wyborem szkoły dla dziecka, co dla wielu rodziców jest jedną z trudniejszych decyzji jakie muszą podjąć. Warto dokładnie zapoznać się z ofertą naszej szkoły. Rekrutujemy do wszystkich klas szkoły podstawowej.
Nasza Szkoła Zapewnia:
– świetlicę czynną od 07:00 do 16:00;
– jednozmianowość nauczania;
– certyfikat z jęz. angielskiego Preliminary English Test PET poziom 2/b1;
– bibliotekę za stanowiskami multimedialnymi;
– pełnowymiarową halę sportową (na wyłączność);
– stanowiska z tenisem stołowym;
– bogato wyposażoną salę teatralną;
– bogato wyposażoną salę informatyczną;
– sale lekcyjne wyposażone w komputery;
– ciemnię fotograficzną; zajęcia fotograficzne
– zajęcia rytmiczne
– pracownię kulinarną;
– boisko
NAUKA W NASZEJ SZKOLE JEST BEZPŁATNA !!!
DOŁĄCZ DO NAS JUŻ DZIŚ !!!