Zawody trzecioklasistów

NAJLEPSI TRZECIOKLASIŚCI  W  SIERADZU

W dniu 14 marca  przedstawiciele klas trzecich sieradzkich szkół podstawowych spotkali się w Szkole Podstawowej nr 6 na pierwszych sportowych zawodach pn. Szósteczka. Ośmioosobowe drużyny (4 chłopców, 4 dziewczynki) dzielnie walczyły o miano zwycięzcy w ośmiu konkurencjach sportowych, wymagających od zawodników m. in. niezwykłej szybkości, zwinności, skoczności, koordynacji i precyzji ruchów oraz celności. Naszą szkołę reprezentowali wychowankowie p. Jolanty Przezak: Karina Świniarska, Nikola Puzder, Michalina Solińska, Aleksandra Krystkiewicz, Bartek Pędzik, Adam Sochacki, Wojtek Ciołek i Antoś Wolski. Wszyscy bardzo się starali.  Ostatecznie na 6 startujących szkół z naszego miasta, nasi przedstawiciele zdobyli puchar i złote medale, a więc upragnione PIERWSZE MIEJSCE.  Za pomoc w dowozie dzieci serdecznie dziękujemy rodzicom – p. Barbarze Pędzik i p. Agnieszce Solińskiej.